ارسال پیامک تبلیغاتی از مخابرات

مصطفی جعفری 1397/04/27 1124

در واقع این مخابرات نیست که پیامک ها را ارسال می کند بلکه در حال حاضر فقط اپراتورهای ایرانسل و همراه اول، پیامک های تبلیغاتی و انبوه را ارسال می کنند و این شرکت ها نیز خود به صورت مستقیم با اشخاص و شرکت ها کار نمی کنند

خرید پنل پیامکی مخابرات، ارسال اس ام اس تبلیغاتی از مخابرات

این روزها ارسال پیامک تبلیغاتی از مخابرات، پنل اس ام اس مخابرات،ارسال پیامک انبوه از مخابرات، ارسال اس ام اس از مخابرات و جملاتی از این قبیل یک اصطلاح شده اند  و در واقع این مخابرات نیست که پیامک ها را ارسال می کند بلکه  در حال حاضر فقط اپراتورهای ایرانسل و همراه اول، پیامک های تبلیغاتی و انبوه را ارسال می کنند و این شرکت ها نیز خود به صورت مستقیم با اشخاص و شرکت ها کار نمی کنند.

بلکه با شرکت های خاصی همچون رهیاب (پیش شماره 5000)، مگفا (پیش شماره 3000), آسانک (اپراتور خط ثابت ارسال پیامک) و ... همکاری دارند که به این شرکت ها اپراتورهای پیامکی گفته میشود.

 

پیشنهاد میشود مقاله : ارسال پیامک تبلیغاتی - پیامک انبوه را هم مطالعه کنید

 

پنل اس ام اس

حالا که با اپراتورهای پیامکی آشنا شدید، خوب است بدانید که پنل اس ام اس را نه مخابرات و نه اپراتورهای پیامکی ارائه نمیدهند بلکه شرکت های دیگری همچون نیازپرداز، توسط تیم فنی قوی و پر تلاش نرم افزاری تحت وب با قابلیت های بسیار بالا که با اینترنت کار می کنند طراحی، برنامه نویسی  و پیاده سازی می کنند، این نرم افزار همان پنل اس ام اس است.

 ارسال پیامک ها  توسط دستوراتی که از پنل اس ام اس به اپراتور ارسال شده و از طریق زیر ساخت های مخابراتی برای کاربران انجام میگردد
مخابرات هیچ گونه دخالتی در اعطای پنل اس ام اس و یا پنل های پیامکی ندارد.

نکته قابل توجه : شرکت های کمی هستند که خود پنل اس ام اس را طراحی و پیاده سازی کرده اند  به طور مستقیم با اپراتورهای پیامکی کار می کنند. 

 

پنل اس ام اس مخابرات چیست ؟

 همان طور که توضیح دادیم سامانه پیامکی مخابرات، پنل اس ام اس مخابرات، پنل پیامک مخابرات و ... که از نام مخابرات استفاده می کنند یک ادعای رد شده است و منظور از آن می تواند مجری بی واسطه اپراتور ها باشد که خود این ادعا نیز زمانی صحیح است که آن سامانه پیامکی خود زیر مجموعه یا نماینده  شرکت دیگر نباشد.

 

 

سامانه پیامکی نیازپرداز

پنل پیامک نیازپرداز نماینده بدون واسطه اپراتورها با پشتیبانی از اپراتورهای 1000و 2000 و 3000 و 5000 و خط ثابت، کمترین تعرفه پیامک و بیشترین و بروزترین امکانات پنل پیامک را ارائه میدهد.

تیم حرفه ای پشتیبانی پنل پیامکی نیازپرداز 24 ساعته در 7 روز هفته اماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما میباشند

مشاوره رایگان 02141238

مشاوره رایگان ۰۲۱-۴۱۲۳۸