اشتباهات پیامکی افراد تازه کار و کم تجربه

مصطفی جعفری 1397/09/05 9156

درسامانه پیامکی نیازپرداز، آموزش کاربران و ارائه اطلاعات کافی یکی از مهمترین رویکردهای شرکت است.چرا که موفقیت تجاری کاربران موجب موفقیت ما خواهد شد.بنابراین از شما می خواهیم اگر به تازگی با بازاریابی پیامکی و استفاده از پنل اس ام اس آشنا شده اید و یا اطلاعات صحیحی در این زمینه ندارید، پیش از شروع بازاریابی پیامکی، این مقالعه را مطالعه کنید و از اشتباهات رایج دیگران پرهیز کنید و بدانید که چه زمانی و به چه شکلی به مخاطبان خود پیام ارسال کنید.

در ادامه می خواهیم اشتباهات رایج در پیامک های افراد تازه کار شرح دهیم

ارسال اس ام اس در ساعات نامناسب

مساله مهم در مورد ساعت ارسال پیام این است که همیشه پیامک های خود را در بازه زمانی 9صبح تا 9 شب ارسال کنید.
همیشه سعی کنید اس ام اس های خود را در یک ساعت مشخص ارسال کنید. مثلا طوری نباشد که این هفته ساعت 11:30 دقیقه پیامک ارسال کردید و هفته بعد ساعت 17:15 دقیقه اس ام اس ارسال کنید.

 

قرار ندادن تاریخ و ساعت انقضای مهلت در پیامک

اگر می خواهید پیامک های شما حالت فوری و ضروری داشته باشد، پیشنهاد می کنیم برای پیامک های خود تاریخ انقضا قرار دهید. این کار علاوه بر ویژگی های مثبت دیگر آن باعث می شود پیامک های شما حالت ضروری و فوری به خود بگیرد.

 

پیشنهاد میشود مقاله : نگارش اس ام اس تبلیغاتی تأثیر گذار را هم مطالعه کنید

 

ارسال پیامک در فواصل کوتاه

اگر فکر می کنید که با ارسال بیشتر پیام به مخاطب خود نتیجه بهتری کسب می کنید، پس باید بگوییم در اشتباه هستید. البته، مخاطبان شما نیز باید بدانند که شما آنها را فراموش نکرده اید. اما این وفاداری را فقط یک بار در هفته یا مواقعی که پیشنهادات خاصی دارید به آنها اثبات کنید

شرح دستورالعمل دریافت تخفیف و اعتبار

ارسال اس ام اس تخفیف و پیشنهادات ویژه. اگر می خواهید در این روش موفق شوید، بهتر است که طریقه استفاده از این تخفیفات را نیز برای مخاطبان خود توضیح دهید. این دستور العمل می تواند به قرار دادن یک اطلاعات تماس ختم شود.

 

عدم توضیح نحوه انصراف و خروج

در نظر داشته باشیم که همه ممکن است نظرمان عوض شود.اگر به مصرف کنندگان روش انصراف از کمپین ارائه نشود آنها وارد نخواهند شد. و یا در صورتی که نظر آن ها به هر دلیلی عوض شد و نتوانند از دریافت پیامک انصراف دهند، این نارضایتی بیشتر شده و هزینه شما نیز چیزی جز ضرر به همراه نخواهد داشت.