Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  مهمترین عوامل موفقیت در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی چیست؟

  ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به معنای ارسال یک پیامک یا پیام‌های متعدد به یک جمعیت بزرگ از مخاطبان با هدف تبلیغ یا تبلیغات است.
  نیازپرداز
  1403/02/17

  471 نفر

   

   

  هر کسب‌وکاری که داشته باشید، یکی از مهم‌ترین وظایف شما جذب مخاطبان هدف است. ارسال پیامک انبوه و تاثیر آن در موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی، به شما که صاحب کسب‌وکارهستید،‌ کمک می‌کند تا بتوانید با ارسال تعداد زیادی مخاطب، پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کنید. با ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی و حتی تخفیفات، کاربران می‌توانند با خدماتی که شما به آنها ارائه می‌دهید، به بهترین شکل آشنا شوند.

  اکنون چطور می‌توان از ارسال پیامک انبوه در برگزاری کمپین تبلیغاتی موفق استفاده کرد؟ در این مقاله به بررسی نقش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در اجرای کمپین‌های موفق می‌پردازیم تا به شما بگوئیم برای اینکه بتوانید یک کمپین موفق را اجرایی کنید، چه قدم‌هایی را باید بردارید.

  ارسال پیامک انبوه در کسب‌وکارها

  ارسال پیامک انبوه مفهومی ساده‌ دارد! زمانی که شما از طریق پنل پیامکی خود برای کاربران زیادی اقدام به ارسال پیامک گروهی می‌کنید، در واقع پیامک انبوه ارسال کرده‌اید. همه ما روزانه مورد هدف ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بسیاری از برندهای مختلف قرار می‌گیریم؛ البته برخی از این پیامک‌ها واقعاً جذاب هستند و می‌تواند ما را به مشتری همیشگی آن کسب‌وکار تبدیل کند.

  حال اگر یک کسب‌وکار موفق دارید، بعید است که از ارسال پیامک انبوه استفاده نکنید! در واقع بازاریابی پیامکی به بخش جدانشدنی از کسب‌وکارها تبدیل شده است. دلیل آن هم این است که در صورت رعایت اصول، بازدهی بسیار خوبی دارد و می‌توانید محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن بازاریابی کنید. استفاده از بازاریابی پیامکی در کنار اجرای کمپین‌های تبلیغاتی مؤثر می‌تواند نتایج بسیار عالی برای برندهای مختلف ایجاد کند. پس استفاده از ارسال پیامک تبلیغاتی در کنار اجرای کمپین‌های مختلف را فراموش نکنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

  مزایای استفاده از پیامک انبوه تبلیغاتی

  اکنون که با مفهوم ارسال پیامک انبوه آشنا شدید، زمان آن رسیده است که ببینید مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق پنل پیامک چه مواردی هستند. تا زمانی که مهم‌ترین مزایای آن را نشناسید، احتمالاً برای استفاده از آن هم دوبه‌شک خواهید بود. 5 مورد از مهم‌ترین مزایای پنل پیامک برای ارسال پیامک تبلیغاتی عبارتند از:

  مهمترین مزایای استفاده از پیامک انبوه تبلیغاتی

  ارسال پیامک LBS

  یکی از مزایای ارسال پیامک گروهی از طریق پنل پیامکی، امکان ارسال پیامک LBS است. در واقع شما می‌توانید با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربران برای آن‌ها پیامک ارسال کنید. این کار از طریق شبکه همراه اول انجام می‌شود. برای این کار کافی است از روی نقشه، منطقه موردنظر خود را انتخاب کنید تا شماره‌های آنلاین و حاضر در آن منطقه در اختیار شما قرار بگیرد. پس از آن به راحتی می‌توانید پیام خود را بنویسید و در کمتر از چند دقیقه برای همه آن‌ها اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید.

  ارسال پیامک انبوه از طریق کد پستی

  یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای ارسال پیامک انبوه این است که شما به راحتی می‌توانید از طریق کد پستی پیامک ارسال کنید. این موضوع زمانی کاربران دارد که شما می‌خواهید برای مخاطبانی که در یک منطقه جغرافیایی خاص قرار دارند، پیامک ارسال کنید. در این روش باید کد پستی منطقه موردنظر خود را داشته باشید و با وارد کردن بخشی از کد پستی که لازم است، برای تمام ساکنان آن منطقه پیامک ارسال کنید. البته این کار از طریق نقشه هم در پنل پیامک برای ارسال اس ام اس گروهی امکان‌پذیر است.

  • ارسال پیامک انبوه بر اساس محدوده جغرافیایی

  یکی دیگر از مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی امکان ارسال بر اساس محدوده جغرافیایی است. در این روش کافی است محدوده جغرافیایی خود را انتخاب کنید و بر اساس آن اس ام اس تبلیغاتی بفرستید. برای کسب‌وکارهایی که خدمات حضوری ارائه می‌دهند و کاربران برای استفاده از خدمات آن‌ها نیاز به حضور در محل دارند، این قابلیت بسیار عالی است. دلیل آن هم این است که شما تنها به مخاطبانی پیامک ارسال می‌کنید که در همان منطقه زندگی می‌کنند. احتمال آن که افراد ساکن در آن محل از خدمات شما استفاده کنند، ده‌ها برابر بیشتر از افرادی است که در یک منطقه دیگر زندگی می‌کنند.

  • ارسال پیامک انبوه متناظر

  یکی دیگر از مزایای استفاده از پنل‌های پیامکی، ارسال پیامک انبوه متناظر است. این روش یکی دیگر از روش‌های ارسال پیامک گروهی است با این تفاوت که امکان ارسال پیامک‌های متفاوت برای هر شماره وجود دارد. در واقع شما می‌توانید برای هر گروه از شماره‌های ذخیره شده در پنل پیامکی یک پیام خاص انتخاب و ارسال کنید. با این کار در زمان شما صرفه‌جویی می‌شود و تاثیرگذار ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی هم تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می‌کند.

  • ارسال پیامک انبوه بر اساس سن و جنس

  آخرین مزیت ارسال پیامک گروهی که قصد معرفی آن را داریم، ارسال بر اساس سن و جنسیت است. در بسیاری از مواقع مخاطبان کسب‌وکارها افراد خاصی هستند. بنابراین کمپین‌های تبلیغاتی برای آن که بتوانند حداکثر بازدهی را داشته باشند، باید به مخاطبان هدف نمایش داده شوند. با استفاده از ارسال پیامک گروهی شما می‌توانید کمپین تبلیغاتی و کمپین بازاریابی خود را تنها به افرادی که دارای ویژگی سن و جنسیت خاصی هستند، ارسال کنید. مثلاً برای پسران جوان بین 18 تا 24 سال! در این صورت نتیجه بازاریابی و پیامک تبلیغاتی بسیار عالی خواهد بود.

  مهم‌ترین ویژگی‌های کمپین پیامکی موفق

  اکنون که با مزایای استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه آشنا شدید، زمان آن رسیده که با مهم‌ترین ویژگی‌های کمپین پیامکی موفق آشنا شوید! با رعایت مسائلی که در این بخش از مقاله بررسی می‌کنیم، به راحتی می‌توانید ارسال پیامک تبلیغاتی موفقی داشته باشید و بهترین نتیجه را بگیرید.

  مهمترین ویژگی های کمپین پیامکی موفق

  انتخاب پیام مناسب

  اولین ویژگی کمپین پیامکی موفق، انتخاب پیام مناسب است. هنگامی ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی باید حواستان باشد که پیام کاملاً جذاب و هدفمند باشد. در این صورت مخاطبان ترغیب می‌شوند که پیامک شما را بخوانند و کال تو اکشنی که در پیامک قرار داده‌اید را انجام دهند! مثلاً وارد سایت شما شوند و در آن ثبت‌نام کنند.

  انگیزشی بودن پیامک

  یکی دیگر از ویژگی‌های ارسال پیامک گروهی این است که باید پیامک ارسالی انگیزشی باشد! در واقع این پیامک باید بتواند انگیزه‌ای در کاربر ایجاد کند که از وارد سایت یا صفحات اجتماعی شما شود. در این صورت می‌توانید کاربران را به مشتریان خود تبدیل کنید و حداکثر نرخ تبدیل را در ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید.

  معرفی برند

  یکی دیگر از ویژگی‌های کمپین پیامک تبلیغاتی معرفی برند است! اگر کاربر نداند پیامک را از طریق کدام برند دریافت کرده است، احتمالاً حاضر نمی‌شود روی لینکی که برای او ارسال کرده‌اید کلیک کند. بنابراین در بخشی از پیامک خود برند خود را معرفی کنید تا کاربر بداند آن پیامک مربوط به شما است. البته معرفی برند باید خیلی کوتاه و مختصر باشد؛ چرا که در ارسال پیامک تبلیغاتی با محدودیت کاراکترهای پیامک روبرو هستید.

  استفاده از عبارات قدرتمند

  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یک پیامک را باز کنید و ببینید از کلمات قدرتمندی استفاده شده است! این کلمات می‌تواند شما را ترغیب به خواندن آن پیام کند یا انگیزه شما را برای خواندن آن پیامک به‌صورت کامل از بین ببرد؛ بنابراین همه‌چیز بستگی به خودتان دارد که کاربر پیامک را بخواند یا نه. سعی کنید از کلماتی استفاده کنید که قدرت زیادی برای ترغیب کاربران در استفاده از محصولات و خدمات شما داشته باشد.

  استفاده از اعداد

  یکی دیگر از نکاتی که می‌تواند به کمپین بازاریابی پیامکی موفق کمک زیادی کند، استفاده از اعداد است. ذهن انسان نظرش به سمت اعداد جذب می‌شود! برای مثال، شما می‌توانید از اعداد به‌عنوان تخفیف استفاده کنید. مثلاً به کاربران بگویید که 50 درصد تخفیف در خدمات شما بگیرند. همچنین می‌توانید تعداد روزهای جشنواره‌های تخفیف خود را محدود کنید. این مسائل در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نقش بسیار مهمی دارند.

  استفاده از لحن جذاب

  لحن پیامک باید جذاب باشد! ارسال پیامک تبلیغاتی با لحن رسمی فقط زمانی استفاده می‌شود که یک پیامک رسمی ارسال کنید. معمولاً کسب‌وکارها جشنواره‌ها و رویدادهای خود را از طریق پیامک گروهی اطلاع‌رسانی می‌کنند. پس بهتر است از یک لحن جذاب و مناسب استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. البته لحن رسمی هم برای برندهایی که کاملاً به‌صورت رسمی فعالیت دارند بسیار مناسب است. البته در حال حاضر حتی برندهای رسمی هم از لحن جذاب استفاده می‌کنند تا تاثیرگذاری بیشتری ببینند.

  ارسال کد تخفیف یا امتیاز خاص

  یکی دیگر از مسائلی که می‌تواند به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی موفق کمک بسیار زیادی کند، ارسال کد تخفیف است. بسیاری از کاربران هنگام دیدن کد تخفیف به دنبال این هستند که ببینند آن محصول به‌دردشان می‌خورد یا نه. اگر آن محصول برایشان مناسب باشد، با استفاده از کد تخفیف تهیه می‌کنند. به‌جای کد تخفیف می‌توانید امتیاز باشگاه مشتریان یا هر امتیاز خاص دیگری ارائه و از طریق اس ام اس گروهی اطلاع‌رسانی کنید.

  با ارسال پیامک انبوه به موفقیت تبلیغات کسب‌وکارتان کمک کنید!

  هر کسب‌وکاری از روش‌های مختلفی برای تبلیغات استفاده می‌کند. یکی از بهترین روش‌ها، ارسال پیامک تبلیغاتی است. از ارسال پیامک گروهی در کنار سایر روش‌های تبلیغاتی هم می‌تواند استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. در این مقاله سعی کردیم به بررسی کامل مزایای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و همچنین ویژگی‌های کمپین بازاریابی پیامکی بپردازیم. اگر سوالی در مورد ارسال پیامک گروهی و این مقاله دارید، از طریق بخش نظرات مطرح کنید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنیم.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها