اهمیت بازاریابی پیامکی برای کارگزاران بیمه

محمدحسین فوقانی 1396/04/08 1421

پیرامون خود را بنگرید، بیشتر مردم با هم در ارتباط هستند. مردم از تلفن های همراه خود، وقت کار، راه رفتن، تمرین در باشگاه، و حتی در زمان رانندگی استفاده می کنند. شاید شما عامل موارد ذیل نباشید اما حقیقت اینجاست که بیشتر مردم عامل آنها هستند و روزانه بیشتر از 150 بار گوشی خود را چک می کنند. ارسال پیام کوتاه کاملاً رایج شده، بنابراین چرا در ارتباط نباشیم و بازاریابی پیام کوتاه را برای تجارت خود بکار نگیرید

با نگاهی به آنچه پیرامون شما در جریان است، تعجب برانگیز نیست که 95 درصد پیامک ها در عرض 15 دقیقه رویت می شوند. به طور خاص در مقایسه با 88 درصد ایمیل های باز نشده، این درصد خوبی برای ارتقای تجاری به حساب می آید. پس شما بودجه تبلیغاتی خود را افزایش نمی دهید بلکه به فروش خود می افزایید.

 

یکی دیگر از فواید بازاریابی پیامکی امکان ایجاد ارتباط میان مشتریان و نمونه های بالقوه است. اعلان از طریق پیامک به شما اجازه می دهد که روند متن خود را شخصی سازی کنید تا نمونه های بالقوه و مشتریان همانند دیگر شماره ها، عادی نباشند. شما می توانید یک برنامه جوایز وفاداری یا تخفیف ها را به عنوان انگیزه برای کسانی که پیامک را انتخاب کرده اند پیشنهاد کنید. برای مشهود ساختن آنکه برای مشتریانتان ارزش قائل هستید، می توانید گزینه ی امکان انتخاب را همراه با روند موبایلی خود در نظر بگیرید.

اگر شروع به ایجاد روابط طولانی مدت می کنید، شاید مشتریانتان بخواهند شما را با فوروارد کردن پپامکتان به دیگران معرفی کنند. که بازگشت آن مصادف خواهد شد با نمونه های بالقوه بیشتر. همانطور که ملاحظه می کنید، راههای فراوانی برای رشد تجاری وجود دارد وقتی که استراتژی های بازاریابی را بر پایه آنچه موجود است بنا می کنید.

 

 

تلفن ساعات غیر اداری

پشتیبانی

41238 داخلی 2

خرید پنل اس ام اس

41238 داخلی 1